Stel cookie voorkeur in

Even voorstellen

Ans Lips

Directeur

 

'We kunnen niet van alle kinderen dezelfde sterren maken, we kunnen ze wel allemaal laten schitteren.'

 

ans.lips@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Inge Somer

Intern begeleider

 

'De beste zorg voor ieder kind.'

 

 

 

inge.somer@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do

Wietske Sanders

1/2

 

'Alles wat je aandacht geeft groeit.'

 

 

 

wietske.sanders@debasisfluvius.nl

wo-do-vr

Christiane Assmann

Onderwijsassistente 1/2

 

'Hier word je gezien.'

 

christiane.assmann@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do

Marian Jansen

Groep 3

 

'We helpen elkaar, samen lukt het!'

 

marian.jansen@debasisfluvius.nl

ma-di-vr

Annelies Pek

Groep 4

 

'Het mooiste wat je een kind kan geven is een kans.'

 

annelies.pek@debasisfluvius.nl

wo-do-vr

Eveline Worm

Groep 5

 

'Fouten zijn het bewijs dat je het probeert!'

 

eveline.brunsveld@debasisluvius.nl

ma-di-wo

Mariska Busch

Groep 5

 

'Je kunt een leerling vandaag iets leren maar als je zijn nieuwsgierigheid kunt prikkelen, zal hij zijn hele leven blijven leren.'

 

mariska.busch@debasisfluvius.nl

do-vr

Jorrik Schunselaar

Groep 6

 

'Droom het, geloof het, realiseer het.'

 

jorik.schunselaar@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Stephanie Wielens

Groep 7

 

'Het gaat er niet om of je de beste bent. Het gaat er om of je beter bent dan gisteren.'

 

stephanie.wielens@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Marloes Vaes

Groep 7

 

'Ieder kind doet er toe.'

 

marloes.vaes@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Dennis Bijkerk

Groep 8

 

'De jeugd heeft de toekomst!'

 

dennis.bijkerk@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Anouk Blind

Nieuwkomers groep 1

 

'Veiligheid bieden en dan komen tot leren.'

 

anouk.blind@debasisfluvius.nl

ma-di

Sandra Woltjer

Nieuwkomers groep 1

 

'Kinderen moeten alle ruimte krijgen om vrij te spelen in een uitdagende leeromgeving.'

 

sandra.woltjer@debasisfluvius.nl

wo-do-vr

Rosemarie van Aken

Nieuwkomers groep 2

 

'Als het niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat.'

 

rosemarie.vanaken@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do

Letitia Strijk

Nieuwkomers groep 2

 

'De spreuk van Letitia.'

 

letitia.strijk@debasisfluvius.nl

vr

Kathy Gemeren

Nieuwkomers groep 3

 

'Nieuwsgierig blijven houdt je ogen open voor wat leeft!'

 

kathy.gemeren@debasisfluvius.nl

ma-di-wo

Ilona van der Borg

Nieuwkomers groep 4

 

'Iedereen hoort erbij.'

 

ilona.vanderborg@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Marianne Baarspul

Onderwijsassistente nieuwkomers

 

'Herinneren is een vorm van ontmoeten.'

 

marianne.baarspul@debasisfluvius.nl

di-wo-do-vr

Nese Gurses

Onderwijsassistente nieuwkomers

 

'Samen gaan voor de kinderen.'

 

nese.gurses@debasisfluvius.nl

di-wo-do-vr

Emine Kutuk

Administratief medewerkster

 

'Delen is vermenigvuldigen.'

 

emine.kutuk@debasisfluvius.nl

do-vr

Willem Jacobs

Congiërge

 

'Regeren is vooruitzien.'

 

willem.jacobs@debasisfluvius.nl

ma-di-vr

Ralph van Schendel

Leerkracht gymnastiek

 

'Winnaars zijn niet de mensen die nooit falen, maar de mensen die nooit opgeven.'

 

ralph.vanschendel@debasisfluvius.nl

vr

Saskia Nout

Talenten coördinator

 

'Ieder kind zou zich zorgeloos moeten kunnen ontwikkelen.'

 

s.nout@rijnstad.nl

ma