Stel cookie voorkeur in

Even voorstellen

Ans Lips

Directeur

 

'We kunnen niet van alle kinderen dezelfde sterren maken, we kunnen ze wel allemaal laten schitteren.'

 

ans.lips@debasisfluvius.nl

ma-di-do-vr

René van Eijk

Interim directeur

"geniet om te beginnen"

renevaneijk@debasisfluvius.nl

Inge Somer

Intern begeleider

 

'De beste zorg voor ieder kind.'

 

 

 

inge.somer@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do

Aranka Wopereis

groep 1

"It takes a village to raise a child"

aranka.wopereis@debasisfluvius.nl

Wietske Sanders

Groep 2

 

'Alles wat je aandacht geeft groeit.'

 

 

 

wietske.sanders@debasisfluvius.nl

wo-do-vr

Annelies Pek

Groep 2

 

'Het mooiste wat je een kind kan geven is een kans.'

 

annelies.pek@debasisfluvius.nl

Christiane Assmann

Onderwijsassistente 1/2

 

'Hier word je gezien.'

 

christiane.assmann@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do

Marian Jansen

Groep 3

 

'We helpen elkaar, samen lukt het!'

 

marian.jansen@debasisfluvius.nl

Monique Hoogendorp

Groep 3

"Being positive in a negative situation is not naive, it's leadership!"

monique.hoogendorp@debasisfluvius.nl

Mariska Busch

Groep 4

 

'Je kunt een leerling vandaag iets leren maar als je zijn nieuwsgierigheid kunt prikkelen, zal hij zijn hele leven blijven leren.'

 

mariska.busch@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Jeanine Coenraads

groep 5 en Nieuwkomers 2

"Een dag niets geleerd, is een dag niet geleefd!"

jeanine.coneraads@debasisfluvius.nl

Eeke Kruitwagen

Groep 6

"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree it will live its whole life believing that it is stupid"

eeke.kruitwagen@debasisfluvius.nl

Jorrik Schunselaar

 

'Droom het, geloof het, realiseer het.'

 

jorrik.schunselaar@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Stephanie Wielens

Groep 8

 

'Het gaat er niet om of je de beste bent. Het gaat er om of je beter bent dan gisteren.'

 

stephanie.wielens@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Anouk Blind

Nieuwkomers groep 1

 

'Veiligheid bieden en dan komen tot leren.'

 

anouk.blind@debasisfluvius.nl

ma-di

Sandra Woltjer

Nieuwkomers groep 1

 

'Kinderen moeten alle ruimte krijgen om vrij te spelen in een uitdagende leeromgeving.'

 

sandra.woltjer@debasisfluvius.nl

wo-do-vr

Regine Kruk

Nieuwkomers 2

"Leren is investeren in jezelf"

regine.kruk@debasisfluvius.nl

Ilona van der Borg

Nieuwkomers groep 3

 

'Iedereen hoort erbij.'

 

ilona.vanderborg@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Nese Gurses

Onderwijsassistente nieuwkomers

 

'Samen gaan voor de kinderen.'

 

nese.gurses@debasisfluvius.nl

di-wo-do-vr

Saskia Nout

Talenten coördinator

 

'Ieder kind zou zich zorgeloos moeten kunnen ontwikkelen.'

 

s.nout@rijnstad.nl

ma

Emine Kutuk

Administratief medewerkster

 

'Delen is vermenigvuldigen.'

 

emine.kutuk@debasisfluvius.nl

do-vr

Willem Jacobs

Congiërge

 

'Regeren is vooruitzien.'

 

willem.jacobs@debasisfluvius.nl

ma-di-vr

Paul Oosterom

Docent gitaar (Groep 3, 4, 5 en 6)

 

'Ieder kind verdient het zich creatief te kunnen uiten.'

 

info@gitaarlesmolenhoek.nl

ma

Herman Hendriks

Docent muziek bandlessen (Groep 3, 4, 5 en 6)

info@hermansherrie.nl

ma

Merel Spikker

Theaterdocent

 

'Don’t ask what the world needs. Ask what makes you come alive, and go do it. Because what the world needs is people who have come alive'.

 

m.w.spikker@outlook.com

ma-do

Margreet

Docent dans groep 1 t/m 3

Sharon de Weerd

groep 7

maandag tot en met vrijdag

sharon.deweerd@debasisfluvius.nl

Daniëlle van Haperen

Remedial Teaching

Tekst hier

daniëlle.vanhaperen@debaisfluvius.nl